Teklifler listesi
9
9
9
8 690 000 Kč
(120 694 Kč / m²)
Satış
3
1
72 m²
Českobrodská, Praha 9
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
Üst kısım
yatak odası
3
düz
72 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Exkluzivní nabídka prodeje mezonetového bytu 3+kk, 73,4 m² – Praha 9, Hrdlořezy ul. Českobrodská.
Nabízíme k prodeji světlý mezonetový byt o dispozic...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Ahşap zemin
Banyo
Doğal ışık
Yeniden yapılandırmadan sonra
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Kişisel
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
yeniden yapılandırmadan sonra
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
C - Ekonomik
bina tipi:
Tuğla
Isıtma tipi:
Diğer
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
2günler
Güncellendi:
1günler
Üst kısım
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Českobrodská, Praha 9
Haritayı büyüt
Belediye olanakları
Reality 11- REAL ESTATE CZECH REPUBLIC a.s.
Darina Smetanová - Pracovní doba: PONDĚLÍ - PÁTEK OD 9:00-17.00 HOD
E-postayı Göster
Telefonu göster
Satıcıyla iletişime geçin
Reality 11- REAL ESTATE CZECH REPUBLIC a.s.