Teklifler listesi
14
14
14
8 240 000 Kč
(164 800 Kč / m²)
Satış
2
1
50 m²
Veleslavínská, Praha 6
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
Üst kısım
yatak odası
2
düz
50 m²
banyolar
Çevir İngilizce
ID zakázky: LS135
GLJ Partners Vám exkluzivně nabízí k prodeji světlý a zrekonstruovaný byt 2+kk o celkové ploše 50m2 s balkonem 2m2 a sklepem 4m2, k...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Ekipman ve özellikler
Sundurma
Kaldırmak
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Kişisel
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
yeniden yapılandırmadan sonra
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
D - Daha az ekonomik
bina tipi:
Tuğla
Isıtma tipi:
Gaz
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
33günler
Güncellendi:
23günler
Üst kısım
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Veleslavínská, Praha 6
Prag
Praha 6
Veleslavín
Satıcıyla iletişime geçin
Arama