Teklifler listesi
16
16
16
8 500 000 Kč
(154 545 Kč / m²)
Satış
2
1
55 m²
Tupolevova, Praha 18
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
Üst kısım
yatak odası
2
düz
55 m²
banyolar
Çevir İngilizce
PRESTIGE GROUP nabízí k prodeji světlý byt 2+kk o celkové ploše 66,4 m² s prostorným balkonem v moderní rezidenci na Praha 9 – Letňany.
Byt se nac...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Kişisel
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Orijinal durum
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
C - Ekonomik
bina tipi:
Karışık
Isıtma tipi:
Diğer
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
6günler
Güncellendi:
6günler
Üst kısım
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Tupolevova, Praha 18
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.
Prag
Praha 18
Letňany
U Střížkova
Satıcıyla iletişime geçin
Arama