SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
3 190 000 Kč
(70 889 Kč / m²)
Satış
2
1
45 m²
Ostrava
Üst kısım

yatak odası2
düz45 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Hledáte byt, do kterého se nastěhujete a nemusíte řešit žádné starosti? Nebo chcete chytře zhodnotit své peníze prostřednictvím nemovitosti s atraktiv...

Eşyasız
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Ostrava
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TB reality & invest s.r.o.

Eva Kršiaková - zákaznická linka