Teklifler listesi
12
12
12
3 850 000 Kč
(59 231 Kč / m²)
Satış
2
1
65 m²
Evžena Rošického, Ostrava
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
2
düz
65 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Nabízíme k prodeji byt v družstevní byt o dispozici 2+1 a celkové výměře 65 m², který se nachází v 7. patře v žádané lokalitě Ostrava- Svinov.
K bytu...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Ekipman ve özellikler
Kaldırmak
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Kooperatif
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
G - Aşırı israfçı
bina tipi:
Panel
Isıtma tipi:
Diğer
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
1günler
Güncellendi:
1günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Evžena Rošického, Ostrava
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.