Teklifler listesi
5
2 920 000 Kč
(64 889 Kč / m²)
Satış
2
1
45 m²
Jaroslava Misky, Ostrava
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
Üst kısım
yatak odası
2
düz
45 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Prodej bytu 2+1, 3NP/8NP, 45 m², na ul. J. Misky, Ostrava - Dubina
Nabízíme k prodeji byt o dispozici 2+1 na ulici J. Misky o celkové podlahové plo...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Kişisel
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Orijinal durum
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
G - Aşırı israfçı
bina tipi:
Panel
Isıtma tipi:
Diğer
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
36günler
Güncellendi:
5günler
Üst kısım
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Jaroslava Misky, Ostrava
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.
Tam adresi isteyin
Haritayı büyüt
Belediye olanakları
REALMAN REALMAN
Mgr. Barbora Čouková - FAVORIT REAL s.r.o.
E-postayı Göster
Telefonu göster
Satıcıyla iletişime geçin
REALMAN REALMAN
Mgr. Barbora Čouková - FAVORIT REAL s.r.o.