SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
4 700 000 Kč
(58 750 Kč / m²)
Satış
4
1
80 m²
Sládkova, Ostrava
Üst kısım

yatak odası4
düz80 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Nabízíme k prodeji byt o dispozici 4+1 a celkové podlahové ploše 80 m², doplněný o lodžii (3 m²) a sklepní kóji (cca 2,5 m²). Byt se nachází v 1. nadz...

Diğer
Teklifin yaşı: 53günler
Güncellendi: 22günler

Yerellikler

Sládkova, Ostrava
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ByrFin Real Estate, s.r.o.

Robin Konopka

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar