Teklifler listesi
26
26
26
4 990 000 Kč
(92 407 Kč / m²)
Satış
2
1
54 m²
Jeremenkova, Olomouc
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
Üst kısım
yatak odası
2
düz
54 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Nabízíme k prodeji světlý byt o dispozici 2+kk, situovaný v širším centru Olomouce na ulici Jeremenkova.
V bytové jednotce s plochou 54 m², proběhla ...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Yeniden yapılandırmadan sonra
Ahşap zemin
Doğal ışık
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Kişisel
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
yeniden yapılandırmadan sonra
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
G - Aşırı israfçı
bina tipi:
Tuğla
Isıtma tipi:
Gaz
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
109günler
Güncellendi:
12günler
Üst kısım
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Jeremenkova, Olomouc
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.