SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
1 100 000 Kč
(16 923 Kč / m²)
Satış
2
1
65 m²
Masarykova, Moravský Beroun
Üst kısım

yatak odası2
düz65 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Prodej bytu o velikosti 2+1 v cihlovém domě v Moravském Berouně. Byt je v osobním vlastnictví. Celková výměra bytu je 60 m2 + k bytu ještě patří komor...

Eşyasız
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Masarykova, Moravský Beroun
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Romana Šafářová, DiS.

Romana Šafářová

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar