Teklifler listesi
20
20
20
5 750 000 Kč
(66 092 Kč / m²)
Satış
4
1
87 m²
Ledeč nad Sázavou
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
Üst kısım
yatak odası
4
düz
87 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Nabízíme k prodeji výjimečně prostorný byt 4+1 o velikosti 87 m2, který prošel kompletní rekonstrukcí dokončenou v září 2025.
Byt je bez nutnosti ja...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Kişisel
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
yeniden yapılandırmadan sonra
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
D - Daha az ekonomik
bina tipi:
Panel
Isıtma tipi:
Merkezi uzaktan kumanda
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
53günler
Güncellendi:
20günler