Teklifler listesi
16
16
16
2 890 000 Kč
(42 500 Kč / m²)
Satış
3
1
68 m²
Masarykovo náměstí, Kojetín
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
Üst kısım
yatak odası
3
düz
68 m²
banyolar
Çevir İngilizce
BO! Reality Vám nabízí kompletně zrekonstruovaný byt o dispozici 3+1, situovaný v přízemí historického domu přímo na náměstí Míru v Kojetíně.
Byt o u...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Kişisel
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
yeniden yapılandırmadan sonra
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
G - Aşırı israfçı
bina tipi:
Tuğla
Isıtma tipi:
Diğer
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
13günler
Güncellendi:
13günler
Üst kısım
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Masarykovo náměstí, Kojetín
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.