Teklifler listesi
25
25
25
4 990 000 Kč
(61 605 Kč / m²)
Satış
3
1
81 m²
Hodonín
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
Üst kısım
yatak odası
3
düz
81 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Exkluzivně vám představujeme byt, který není jen místem k bydlení, ale prostorem pro život podle vašich představ – přímo v srdci Hodonína.
Na ploše 8...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Kişisel
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
G - Aşırı israfçı
bina tipi:
Tuğla
Isıtma tipi:
Gaz
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
4günler
Güncellendi:
4günler