SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
5 250 000 Kč
(72 917 Kč / m²)
Satış
3
1
72 m²
Pražská, Dobříš
Üst kısım

yatak odası3
düz72 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkEvet
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

V přímém zastoupení prodej bytu v dispozici 3+1, 72 m² s balkonem 4 m², ul. Pražská, Dobříš. Bytové prostory se nacházejí ve 2. NP a okna mají orienta...

Diğer
Teklifin yaşı: 8günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Pražská, Dobříš
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Home 4People - REAL ESTATE CZECH REPUBLIC a.s.

Mgr. Daniel Martinů

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar