SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
10 700 000 Kč
(175 410 Kč / m²)
Satış
2
1
61 m²
Rezkova, Brno
Üst kısım

yatak odası2
düz61 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumyeniden yapılandırmadan sonra
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Prodej stylového bytu 2+1 po kompletní rekonstrukci v prestižní Masarykově čtvrti, Brno – Rezkova

Nabízíme k prodeji elegantní byt o dispozici 2+1 ...

Diğer
Teklifin yaşı: 12günler
Güncellendi: 12günler

Yerellikler

Rezkova, Brno
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

REALMAN REALMAN

Mgr. Vojtěch Zigo - Bohemian Estates International s.r.o.

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar