SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
4 299 000 Kč
(53 074 Kč / m²)
Satış
4
1
81 m²
Borská, Bor
Üst kısım

yatak odası4
düz81 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumyeniden yapılandırmadan sonra
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Dovoluji si Vám nabídnout k prodeji částečně vybavený byt 4+1 se zasklenou lodžií, po kompletní rekonstrukci, v osobním vlastnictví o celkové výměrové...

Diğer
Teklifin yaşı: 53günler
Güncellendi: 28günler

Yerellikler

Borská, Bor
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

REALMAN REALMAN

Olga Bubnová - BUBEN HOMES s.r.o.

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar