SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
169 900 €
(2 832 € / m²)
Satış
Atipik
1
60 m²
Варна

yatak odasıatypical
düz60 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

реф. 85839 Нов Дом 1 предлага за продажба тристаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните райони на града жк Трошево. Жилището е с п...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Варна
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

НОВ ДОМ 1

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar