SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
95 999 €
(2 043 € / m²)
Satış
Atipik
1
47 m²
Цар Гаврил Радомир, Варна

yatak odasıatypical
düz47 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Адрес недвижими имоти предлага двустаен Южен апартамент до Клиника НОВА, с чиста жилищна площ от 47 кв.м., на която са разположени: кородор, просторн...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Цар Гаврил Радомир, Варна
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

АДРЕС

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar