SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
103 999 €
(1 600 € / m²)
Satış
Atipik
1
65 m²
Балатон, Варна

yatak odasıatypical
düz65 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

ДВУСТАЕН ЮГОЗАПАДЕН АПАРТАМЕНТ СЪС СОБСТВЕН ДВОР, В НОВОСТРОЯЩА се сграда.Адрес недвижими имоти предлага за продажба единствен двустаен апартамент 65...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

ZeminBina tipiAçık yaşam alanıDuş kabiniAyrı tuvaletDöşenmiş

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Балатон, Варна
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

АДРЕС

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar