SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
159 000 €
(1 828 € / m²)
Satış
Atipik
1
87 m²
Сирма войвода, Варна

yatak odasıatypical
düz87 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

NEDVIJIMO.BG представя на Вашето внимание - двустаен апартамент в кв. Бриз, в бутикова нова сграда с АКТ-15 и предстоящ АКТ-16, който се очаква всеки ...

Diğer
Teklifin yaşı: 28günler
Güncellendi: 28günler

Yerellikler

Сирма войвода, Варна
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

НЕДВИЖИМО.БГ

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar