SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
94 900 €
(1 103 € / m²)
Satış
1
1
86 m²
1-ва, Свети Влас

yatak odası1
düz86 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Newly built 1 BED apartment, 86.7 sq.m., with a big terrace in Sveti Vlas, no maintenance fee! We offer for sale newly built apartment (2025) in the s...

Diğer
Teklifin yaşı: 11günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

1-ва, Свети Влас
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

KC Properties

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar