SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
79 000 €
(1 197 € / m²)
Satış
1
1
66 m²
1-ва, Свети Влас

yatak odası1
düz66 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Lovely ground floor apartment, 66 sq.m., in St. George, Sveti Vlas, 300 m to the sea We offer nicely furnished 1 bedroom apartment in the Saint George...

Diğer
Teklifin yaşı: 10günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

1-ва, Свети Влас
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

KC Properties

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar