SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
99 900 €
(3 223 € / m²)
Satış
Atipik
1
31 m²
Цар Симеон, Свети Влас

yatak odasıatypical
düz31 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

We present to your attention fully furnished studio apartment with mountain views in the sea front complex Onyx beach residence. The studio is situate...

Diğer
Teklifin yaşı: 16günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Цар Симеон, Свети Влас
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

KC Properties

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar