SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
63 000 €
(1 909 € / m²)
Satış
Atipik
1
33 m²
1-ва, Свети Влас

yatak odasıatypical
düz33 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Studio with Pool and Sea Views in Anna Marina complex, Sveti Vlas

We offer for sale furnished studio apartment with balcony in the Anna Marina comple...

Diğer
Teklifin yaşı: 52günler
Güncellendi: 31günler

Yerellikler

1-ва, Свети Влас
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IBG Real Estates Ltd.

Desi Dimitrova

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar