SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
51 500 €
(572 € / m²)
Satış
Atipik
1
90 m²
Дончо Узунов, Стражица

yatak odasıatypical
düz90 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Топ Естейт Недвижими имоти Ви предлага тристаен тухлен апартамент в центъра на Стражица, област Велико Търново. Апартаментът се намира на трети жилище...

Diğer
Teklifin yaşı: 82günler
Güncellendi: 82günler

Yerellikler

Дончо Узунов, Стражица
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ТОП ЕСТЕЙТ

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar