SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
194 651 €
(2 863 € / m²)
Satış
Atipik
1
68 m²
Асен Йорданов, София

yatak odasıatypical
düz68 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Двустаен апартамент състои се от антре, санитарен възел, спалня, дневна с кухненски бокс с излаз на тераса тип лоджия. Цената е със ДДС. Намира се в ...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Асен Йорданов, София
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar