SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
620 000 €
(3 647 € / m²)
Satış
Atipik
1
170 m²
Света Троица, София

yatak odasıatypical
düz170 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Представяме ви многостаен апартамент с изключител потенциал, разположен в една от най-престижните и търсени локации до Южен парк. Апартаментът се о...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Света Троица, София
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar