SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
350 000 €
(2 536 € / m²)
Satış
Atipik
1
138 m²
Папрат, София

yatak odasıatypical
düz138 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Продава се Четиристаен Обзаведен Апартамент в София, кв. Драгалевци! Основни характеристики на имота: - Обща площ:** 138 кв.м - Спални:** 3 - ...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

TerasGörüşZeminAçık yaşam alanıAyrı mutfakDuş kabiniKoridorMutfak aletleriAhşap zeminYüksek tavanlarYeniden yapılandırmadan sonraDoğal ışıkDöşenmişModern tarz

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Папрат, София
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ГЛОБЪЛ СЪРВИСИЗ ООД

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar