SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
425 000 €
(2 951 € / m²)
Satış
Atipik
1
144 m²
Урвич, София

yatak odasıatypical
düz144 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Реф. 013478 Агенция за недвижими имоти BAS Properties предлага за продажба мезонет в кв. Хиподрума, гр. София. Основни параметри: - Тип имот: Мезо...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Урвич, София
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

БАС ПРОПЪРТИС

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar