SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
330 000 €
(4 286 € / m²)
Satış
Atipik
1
77 m²
Урвич, София

yatak odasıatypical
düz77 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

ТОП ЛОКАЦИЯ! СВЕТЪЛ! Апартамента е след основен ремонт с нови входна и вътрешни интериорни врати, керамични плочки и гранитогрес в банята, тоалетнат...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Yeniden yapılandırmadan sonraDöşenmişKaldırım

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Урвич, София
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar