SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
233 990 €
(3 250 € / m²)
Satış
Atipik
1
72 m²
Бързарица, София

yatak odasıatypical
düz72 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

ОБЗАВЕДЕН ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ! ДО НБУ! Cloud Homes недвижими имоти Представя Обзаведен Тристаен Апартамент в кв. 'Овча купел' на 500 м от 'НБУ , в ...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Бързарица, София
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

КЛАУД ХОУМС

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar