SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
475 000 €
(4 439 € / m²)
Satış
Atipik
1
107 m²
София

yatak odasıatypical
düz107 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

ЕКСКЛУЗИВНА ОФЕРТА! С КЛЮЧ! Луксозно обзаведен тристаен апартамент с мазе и възможност за подземен гараж- 65 000 евро, разположен в нова сграда с Акт ...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

София
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

АЗМАР ИМОТИ

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar