SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
215 000 €
(3 071 € / m²)
Satış
Atipik
1
70 m²
Сан Стефано, София

yatak odasıatypical
düz70 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Двустаен тухлен апартамент с възможност за паркиране в собствен двор!!! Жилището се намира в р-н Оборище, на метри от бул.Дондуков, парка Заимов, мно...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Сан Стефано, София
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

АГЕНЦИЯ СКАЛА ДИ-НЕДВИЖИМИ ИМОТИ ЕООД

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar