SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
128 000 €
(2 909 € / m²)
Satış
1
1
44 m²
бул. България, София

yatak odası1
düz44 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Имотен Център предлага за продажба едностаен апартамент с отлична локация в кв. Манастирски ливади изток, в близост до Парадайс мол и Южен парк. Сгра...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

бул. България, София
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar