SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
283 935 €
(2 308 € / m²)
Satış
Atipik
1
123 m²
Никола Станчев, София

yatak odasıatypical
düz123 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

СГРАДАТА Е С АКТ 16! Тристаен апартамент на етаж втори със ЗП-99.46м2, изложение ЮГ. Разпределение; антре, дневна с кухненски бокс и трапезария,две с...

Diğer
Teklifin yaşı: 8günler
Güncellendi: 8günler

Yerellikler

Никола Станчев, София
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar