SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
290 000 €
(2 589 € / m²)
Satış
Atipik
1
112 m²
Бързарица, София

yatak odasıatypical
düz112 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Имотен Център представя просторен и светъл четиристаен апартамент в кв. Овча купел 1. Характеристики на имота: - площ: 112 кв.м. - изложение: изток/ю...

Diğer
Teklifin yaşı: 11günler
Güncellendi: 11günler

Yerellikler

Бързарица, София
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar