SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
125 500 €
(2 092 € / m²)
Satış
Atipik
1
60 m²
Плакалница, София

yatak odasıatypical
düz60 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

ARCO REAL ESTATE представя: Двустаен апартамент в нова кооперация пред АКТ 15 в кв.Сухата река. Снимките са от идеен проект! Апартамент 1 е на ет.1-ви...

Diğer
Teklifin yaşı: 12günler
Güncellendi: 12günler

Yerellikler

Плакалница, София
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

АРКО РИЪЛ ЕСТЕЙТ

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar