SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
249 000 €
(3 507 € / m²)
Satış
Atipik
1
71 m²
Плакалница, София

yatak odasıatypical
düz71 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Двустаен апартамент с обща площ 70.97 кв.м. и застроена площ 61.17 кв.м, разположен на трети етаж, с източно изложение с акт 16! Разпределение: антр...

Diğer
Teklifin yaşı: 10günler
Güncellendi: 10günler

Yerellikler

Плакалница, София
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ИМОТЕКА

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar