SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
150 000 €
(2 308 € / m²)
Satış
Atipik
1
65 m²
ж.к. Люлин 3, София

yatak odasıatypical
düz65 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Агенция SUPRIMMO: www.suprimmo.bg Представяме Ви светъл и функционален двустаен апартамент, разположен на първи жилищен етаж над магазини. Имотът се н...

Diğer
Teklifin yaşı: 11günler
Güncellendi: 11günler

Yerellikler

ж.к. Люлин 3, София
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

СУПРИММО - ГЛАВЕН ОФИС

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar