SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
182 500 €
(2 500 € / m²)
Satış
Atipik
1
73 m²
Бързарица, София

yatak odasıatypical
düz73 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Предлагаме Ви двустаен апартамент в нова сграда в кв.Овча купел. - застроена площ - 61,58м2 - разпределение: входно антре, всекидневна с кухненски ...

Diğer
Teklifin yaşı: 9günler
Güncellendi: 9günler

Yerellikler

Бързарица, София
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar