SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
255 000 €
(1 875 € / m²)
Satış
Atipik
1
136 m²
ж.к. Люлин 7, София

yatak odasıatypical
düz136 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

АКТ 15!!! ЮЖЕН!!! TРИСТАЕН!!! Ексклузивно от Агенция Revia Real Estate! Предлагаме тристаен апартамент в нова сграда с АКТ 15, разположен в ж.к. Люл...

Diğer
Teklifin yaşı: 9günler
Güncellendi: 9günler

Yerellikler

ж.к. Люлин 7, София
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

РЕВИА РЕАЛ ЕСТЕЙТ

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar