SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
176 000 €
(2 588 € / m²)
Satış
Atipik
1
68 m²
Ген. Иван Чернаев, София

yatak odasıatypical
düz68 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

ПАНОРАМЕН, ФУНКЦИОНАЛЕН и СЛЪНЧЕВ апартамент в модерна нова сграда, със съвременна архитектура и високо качество на строителството! В затворен комплек...

Diğer
Teklifin yaşı: 12günler
Güncellendi: 12günler

Yerellikler

Ген. Иван Чернаев, София
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

АЛДЕС ИМОТИ

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar