SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
220 000 €
(1 930 € / m²)
Satış
Atipik
1
114 m²
Плакалница, София

yatak odasıatypical
düz114 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Реф. 023464 Агенция за недвижими имоти BAS Properties предлага за продажба четиристаен апартамент в жк. Сухата река, гр. София. Основни параметри:...

Diğer
Teklifin yaşı: 12günler
Güncellendi: 12günler

Yerellikler

Плакалница, София
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

БАС ПРОПЪРТИС

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar