SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
188 000 €
(2 380 € / m²)
Satış
Atipik
1
79 m²
Кап. Иван Златев, София

yatak odasıatypical
düz79 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

АКТ 16 ! ДО МЕТРОСТАНЦИЯ! ГРАДСКИ ТРАНСПОРТ! Предлагаме за продажба светъл и функционален двустаен апартамент, разположен в затворения комплекс Infin...

Diğer
Teklifin yaşı: 16günler
Güncellendi: 16günler

Yerellikler

Кап. Иван Златев, София
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

АЯКС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar