SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
208 386 €
(2 672 € / m²)
Satış
Atipik
1
78 m²
Асен Йорданов, София

yatak odasıatypical
düz78 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

⚹ГЪВКАВА СХЕМА НА ПЛАЩАНЕ⚹ Агенция за недвжими имоти 'Имотен център България' Ви предлага за продажба 2-стаен апартамент в ж.к. 'Кръстова вада' в лук...

Diğer
Teklifin yaşı: 13günler
Güncellendi: 13günler

Yerellikler

Асен Йорданов, София
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar