SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
265 000 €
(2 944 € / m²)
Satış
Atipik
1
90 m²
Никола Станчев, София

yatak odasıatypical
düz90 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Агенция за недвижими имоти Имотен Център предлага за продажба тристаен апартамент в затворен комплекс с контролиран достъп и видеонаблюдение. Апартам...

Diğer
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Никола Станчев, София
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar