SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
176 200 €
(2 630 € / m²)
Satış
Atipik
1
67 m²
8-ми декември, София

yatak odasıatypical
düz67 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Нов двустаен апартамент в комплекс 'Олимпия' - до двора на НСА. Жилището е със заведрен Груб строеж и Акт 14, очаква се да бъде издадено до септемвр...

Diğer
Teklifin yaşı: 13günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

8-ми декември, София
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ИМОТЕКА

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar