SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
585 000 €
(3 545 € / m²)
Satış
Atipik
1
165 m²
бул. България, София

yatak odasıatypical
düz165 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Unique Estates има удоволствието да Ви представи елегантен апартамент с три спални за продажба, разположен в сграда Мишел . Имотът се намира на бул....

Diğer
Teklifin yaşı: 16günler
Güncellendi: 16günler

Yerellikler

бул. България, София
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ЮНИК ЕСТЕЙТС

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar