SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
515 000 €
(4 402 € / m²)
Satış
Atipik
1
117 m²
Георг Вашингтон, София

yatak odasıatypical
düz117 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

ИРИДА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ Ви предлага за продажба един светъл и просторен тристаен апартамент в район Оборище. Намира се на тиха улица с удобен достъп до ...

Diğer
Teklifin yaşı: 15günler
Güncellendi: 15günler

Yerellikler

Георг Вашингтон, София
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ИРИДА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar