SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
247 000 €
(4 750 € / m²)
Satış
Atipik
1
52 m²
Георг Вашингтон, София

yatak odasıatypical
düz52 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

ИРИДА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ Ви предлага за продажба двустаен апартамент в района Медицинска академия. Намира се в близост до Баня Мадара, петте кьошета, Але...

Diğer
Teklifin yaşı: 16günler
Güncellendi: 16günler

Yerellikler

Георг Вашингтон, София
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ИРИДА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar