SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
198 000 €
(2 605 € / m²)
Satış
Atipik
1
76 m²
ж.к. Люлин 7, София

yatak odasıatypical
düz76 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Просторен и изключително светъл двустаен апартамент с комфортно и функционално разпределение. Жилището разполага с впечатляваща дневна с площ от 31 к...

Diğer
Teklifin yaşı: 17günler
Güncellendi: 17günler

Yerellikler

ж.к. Люлин 7, София
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ИМОТЕКА

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar